ΓΑΙΑ ΕΝ ΕΛΕΙ

Αθλητικά Νέα επί το πλείστον και άλλα τυχόν θέματα της τρέχουσας επικαιρότητας.

Live Skcorer

Κυριακή 30 Αυγούστου 2015

Νίκη-ασπιρίνη για τον Παναθηναϊκό, 4-0 την ΑΕΛ Καλλονής (video),Άντεξε με 10 ο Πανιώνιος 1-0 τον Ηρακλή με Μπακασέτα (video),Ιστορικό 2-0 του Παναιτωλικού στην Τρίπολη (video),

http://edoelos.blogspot.gr/Ο Παναθηναϊκός επικράτησε άνετα με 4-0 της αδύναμης ΑΕΛ Καλλονής στο Απόστολος Νικολαΐδης και κέρδισε την ηρεμία που αναζητούσε μετά τον αποκλεισμό. Καρέλης, Μπεργκ, Ταυλαρίδης και Πέτριτς τα γκολ.

Άντεξε με 10 ο Πανιώνιος, 1-0 τον Ηρακλή με Μπακασέτα (video)

http://edoelos.blogspot.gr/Με τον Μπακασέτα να σκοράρει στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ο Πανιώνιος πέρασε με 1-0 από το Καυτανζόγλειο, επικρατώντας του Ηρακλή. Με δέκα παίκτες από το 62' οι κυανέρυθροι.

Ιστορικό 2-0 του Παναιτωλικού στην Τρίπολη (video)

http://edoelos.blogspot.gr/Ο Αστέρας είχε τις ευκαιρίες, ο Παναιτωλικός όμως την ουσία με αποτέλεσμα να κερδίσει με 2-0 τους Αρκάδες στην Τρίπολη. Σεφτέ για Ουάρντα και Βιγιαφάνες.

Πηγή: Sport 24