Live Skcorer

Τρίτη 15 Αυγούστου 2017

Προβάδισμα η Καραμπάκ (video)

Karabak's lead (video)

With Mahir Madalov's goal in the 25th minute, Karabakh defeated Pierre Sotiriou with 1-0 in Copenhagen and took a small lead in the Champions League.

In a match with several phases, mainly from the home side, Karabakh not only kept a zero, but also scored a valuable goal, going to Denmark to qualify.

The only goal of the match was Mantalov in the 25th minute when Edlow Southere, the ball found in the beam and sent it to the nets.

At 21:45 we have the toys:

APOEL - Slavia Prague

Yang Bois - CSKA Moscow

Hoffenheim - Liverpool

Sporting - Steaua

===Προβάδισμα η Καραμπάκ (video)

Με γκολ του Μαχίρ Μαντάλοβ στο 25ο λεπτό, η Καραμπάκ νίκησε με 1-0 την Κοπεγχάγη του Πιέρου Σωτηρίου και πήρε μικρό προβάδισμα στα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ .

Σε ένα ματς με αρκετές φάσεις, κυρίως από τους γηπεδούχους, η Καραμπάκ όχι μόνο κράτησε το μηδέν, αλλά πέτυχε και ένα πολύτιμο γκολ, πηγαίνοντας έτσι στην Δανία για την πρόκριση.

Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης πέτυχε ο Μαντάλοβ στο 25ο λεπτό, όταν ο Εντλοβού σούτερε, η μπάλα βρήκε στο δοκάρι και από κοντά την έστειλε στα δίχτυα.

Στις 21:45 έχουμε τα παιχνίδια: